PODMÍNKY PRO PRODEJCE  - čtěte pečlivě

Bazárek je zdarma, neúčtujeme si žádné provize od kusu. U příjmu zboží však můžete přispět dobrovolným darem určeným na provoz bazárku. Doporučený dar na pokrytí nákladů bazárku je 30kč/prodávající.

CO PŘIJÍMÁME? DĚTSKÉ OBLEČENÍ OD 0-15LET (sezónní podzim-zima), DĚTSKÉ POTŘEBY, SPORTOVNÍ POTŘEBY, HRAČKY, KNÍŽKY, NOSÍTKA, NOVÉ NEBO ZÁNOVNÍ BOTY, KARNEVALOVÉ KOSTÝMY, KOLA, AUTOSEDAĆKY (ne vajíčka!), PODSEDÁKY, KOJENECKÉ POTŘEBY A TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ
 
CO NEPŘIJÍMÁME?  PLYŠÁKY, KOMBINOVANÉ KOČÁRKY A AUTOSEDAČKY PRO NEJMENŠÍ (tzv. vajíčka).

 1. Pro prodej věcí je nutná registrace, která proběhne ode dne 8.9.18 do naplnění kapacity. (Od 6:00h). Zpravidla je kapacita velmi brzy naplněna. Bez registrace však zboží NEPŘIJIMÁME.
 2. JAK SE ZAREGISTROVAT? V den registrace se objeví na tomto webu odkaz s formulářem. Je potřeba vyplnit konkrétní kolonky pro popis věcí. Jakmile bude kapacita plná, odkaz bude ze stránek stažen a znamená to, že již další registrace prodejců není možná. 
 3.  Maximální počet kusů zboží na jednu prodávající je 60ks. Při vyplňování registračních údajů budeme požadovat vaše jméno, emailový kontakt a seznam zboží, který si vyplníte. Vyplňte prosím kolonky co nejvýstižněji, např. raději „tričko zelené s koníkem“ než pouze tričko a uveďte také informaci o velikosti ze štítku – pokud je uvedena. (např. 18-24m), včetně ceny zboží. Pokud prodáváte věc jako komplet 2 a více ks, je potřeba údaj uvést u kolonky velikost. V případě špatného vyplnění elektronického seznamu nebudete zařazení do prodeje a seznam Vám bude vracen k opravě! 
 4. REGISTRACI JE NUTNO VYPLNIT NAJEDNOU! (tzn. veškerý seznam věcí, které chcete dát k prodeji musí být vložen naráz)
 5. Po vyplnění registračních údajů, bude do týdne po skončení registrace dán opět odkaz na našem webu, kde si po zadání svého emailu stáhnete své vygenerované cedulky s vašimi kódy zboží, ty si vytisknete nejlépe na tvrdší papír a jimi jednotlivé zboží označíte. Na cedulky si můžete dát vlastní razítko pro lepší přehlednost při vracení zboží. Kód na každé cedulce bude obsahovat vaše pořadové číslo, číslo zboží, velikost a cenu. Na každý kus zboží umístěte pouze JEDNU cedulku a to nejlépe splintem, provázkem, spínacím špendlíkem. Jiné uchycení cedulek nebude akceptováno (Obyč.špendlík, nebo sešívačka - vracíme. (Důvod je zranění a špatné vytahování). Jakkoliv nalepené cedulky na zboží nepřijímáme. ZA ZTRACENÉ CEDULKY NERUČÍME, tzn. zboží ze kterého se cedulka ztratí, je NEPRODEJNÉ! K zapůjčení máme k dispozici splintovací pistoli po předchozí domluvě za poplatek 20kč.
 6. Vygenerované seznamy prosím také VYTISKNĚTE a přineste spolu se zbožím - pro kontrolu. 
 7. BODYČKA - na jeden seznam max. 5ks bodyček (ať už v sadě nebo zvlášt) ! Toto pravidlo se týká nejmenších velikostí. Pokud se jedná o body větších velikostí (80 a výše), může jich být v seznamu více.
 8. Věci, které chcete prodat jako sadu nebo komplet, velice dobře přivažte k sobě např. provázkem nebo spínacím špendlíkem a zřetelně označte ve formuláři pod jedním pořadovým číslem např. „komplet – 2ks“. K zapůjčení máme splintovací pistoli za poplatek 20kč.
 9. Cedulky umístěte na viditelné místo (např. u trička na přední nebo zadní díl u krku a ne na rukáv, kalhoty- do pasu dovnitř). Zaručíte tím tak lepší prodej vašeho zboží.
 10. Špinavé nebo flekaté věci, zakouřené, vadné zipy, roztrhané nebo mimosezónní – NEPŘIJÍMÁME. Pokud se objeví, nebudou dány do prodeje.
 11. Nepřijímáme plyšáky, kombinované kočárky a autosedačky pro nejmenší (tzv. vajíčka) Naopak vítáme příjem větších autosedaček, nosítek a dětských knížek, kol, sáněk, bruslí, atd.
 12. Při plné kapacitě si vyhrazujeme právo stopnout, nebo omezit příjem zboží.
 13. HRAČKY: když se skládají z více dílů, prosíme, zabalit je do zip sáčku (tak, aby šlo nahlédnout dovnitř) a díly popsat podrobně v seznamu. Za ztrátu dílů neručíme. 
 14. BOTY: přijímáme pouze nové nebo zánovní a hlavně ČISTÉ!
 15. Pokud chcete prodat objemnější věc (např. přebalovací komodu, dětskou postýlku,  jídelní židličku aj.), vylepíme Váš inzerát s fotografií, nezapomeňte uvést také kontakt. Věci, které chcete u nás pouze inzerovat, NEPIŠTE prosím do seznamu zboží při registraci.
 16. Tašky a krabice, ve kterých si zboží přinesete, nesbíráme. Při příjmu zboží Vám budou vráceny a pro prodané zboží si přineste opět svoji tašku. Je také možnost zakoupit za symb.cenu pytel, v kterém budou zbylé věci připraveny.
 17. Pro páteční výdej zboží respektujte hodinu, která vám bude přidělena při příjmu. Zboží, které nebude vyzvednuto v daném termínu, propadá ve prospěch bazárku.
 18. Při výdeji zbylého zboží si na místě zkontrolujte, zda sedí kusy, prodané zboží a hlavně tržba.  NA POZDĚJŠÍ REKLAMACE NEBUDEME BRÁT ZŘETEL!
 19. Pokud neodpovídá stav zboží pravidlům, vyhrazujeme si právo vrátit špinavé, roztrhané a pravidlům neodpovídající zboží!
 20. Bazárek je zdarma, neúčtujeme si žádné provize od kusu. U příjmu zboží však můžete přispět dobrovolným darem určeným na provoz bazárku. Doporučený dar na pokrytí nákladů bazárku je 30kč/prodávající.

Dodržujte, prosím, tento postup.
Předejdete tím mnohým zmatkům a nesrovnalostem. Děkujeme!